Tuna i lë vetëm Patrisin dhe Tianin, shikoni ҫfarë bëjnë vetëm babë e djalë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Tuna i lë vetëm Patrisin dhe Tianin, shikoni ҫfarë bëjnë vetëm babë e djalë

18:56 | 01 Shkurt 2019

Tuna vazhdon të jetë ndër femrat më të përfolura në show bizz.

Ajo tashmë është martuar dhe ka një djalë, shkruan ORAinfo.

Tuna është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Mjaft aktiv është edhe burri i saj, Patrisi.

Sot Patrisi ka publikuar një foto bashkë me djalin e tij, ku duket se po kalojnë një kohë shumë të mirë së bashku./ORAinfo/

Komento: