Tuna në disponim shumë të mire, shikoni ҫfarë ka bërë sot

16:01 | 14 Janar 2019

Tuna vazhdon të jetë ndër femrat më të përfolura në shoë bizz.

Ajo tashmë është martuar dhe ka një djalë, shkruan ORAinfo.

Tuna është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

E duket se ajo është në një disponim shumë të mirë, pasi në InstaStory ka publikuar një foto humoristike./ORAinfo/

Komento: