Tuna si e ‘ҫmendur’, shikoni ҫfarë gjeste bën në mes të rrugës

20:13 | 14 Dhjetor 2018

Tuna vazhdon të jetë ndër femrat më të përfolura në show bizz.

Ajo tashmë është martuar dhe ka një djalë, shkruan ORAinfo.

Tuna është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar disa foto në të cilat shihet duke bërë disa gjeste jo të hijshme./ORAinfo/

Komento: