Tuna vishet e rregullohet si asnjëherë më parë, Patrisi do të ‘ҫmendet’ kur ta shoh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Tuna vishet e rregullohet si asnjëherë më parë, Patrisi do të ‘ҫmendet’ kur ta shoh

20:44 | 23 Dhjetor 2018

Tuna vazhdon të jetë ndër femrat më të përfolura në show bizz.

Ajo tashmë është martuar dhe ka një djalë, shkruan ORAinfo.

Tuna është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sonte ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet e bukur dhe elegante./ORAinfo/

Komento: