Turistët shohin tmerrin në Shëngjin, këto pamje tregojnë gjithçka – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Turistët shohin tmerrin në Shëngjin, këto pamje tregojnë gjithçka

17:27 | 14 Gusht 2019

Pas temperaturave të larta, në bregdetin shqiptar është rikthyer moti me shi dhe me stuhi.

Moti me shi e stuhi ka bërë që vendet bregdetare në veri të Shqipërisë të vërshohen nga uji.

Këtë vit bregdeti shqiptar po ballafaqohet nga moti i keq kështu duke lënë të pakënaqur shumë turistë që kanë zgjedhur t’i kalojnë pushimet në Shëngjin.

Muajin e kaluar Shqëria u godit nga stuhi të shumta e edhe sot po e njëjta stuhi ka marrë këtë pjesë.

Përmes videos mund të shihni se si është katandisur plazhi i Shëngjinit.

Komento: