U bë nënë, por Arbenita Ismajli tregon sa shpejt është rikthyer në super formë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

U bë nënë, por Arbenita Ismajli tregon sa shpejt është rikthyer në super formë

10:27 | 09 Maj 2021

Dhe dy javë pas, Arbenita ka nisur punën e saj me fotosesione.

E këtë e tregoi vetë ajo përmes storieve të publikuara në profilin e saj zyrtar në Instagram.

Modelja u pa e veshur me veshje të ngushtë me ngjyrë blu derisa i dukeshin në pah linjat e formësuara.

Ndryshe, Arbenita bashkë me Feron janë bërë prindër për herë të parë.

Theksojmë se, të njëjtit edhe janë kurorëzuar me martesë javë para lindjes së fëmijës.

Komento: