U bën prindër për herë të parë, Labi e Qëndresa festojnë Vitin e Ri larg njëri-tjetrit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

U bën prindër për herë të parë, Labi e Qëndresa festojnë Vitin e Ri larg njëri-tjetrit

20:17 | 31 Dhjetor 2018

Qëndresa është gruaja e moderatorit të njohur kosovar, Labinot Gashit i njohur për të gjithë si Labi.

Ata u martuan pak kohë më parë me një dasmë të madhe e cila bëri shumë bujë në media, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë të dashur për publikun, si dhe janë shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet.

Ata të dy janë bërë prindër të një vajze të quajtur Rroa.

Por, duket se ky Vit i Ri, Labin e ka zënë me shumë angazhime, e nuk do të jetë pranë familjes.

Madje, Qëndresa në InstaStory ka publikuar një foto ku tregon se kur do të transmetohet emisioni i burrit të saj./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!