U dashuruan gjatë serialit, Feridja na prezanton me burrin e saj 18 vite më të vjetër se ajo

19:37 | 04 Qershor 2019

Feridja gjatë do të mbetet mend nga shikuesit e serialit, Më Fal.

Aktorja e njohur turke, Şeyma Korkmaz në Kosovë u bë e njohur me rolin e “Ferides” në serialin shumë të shikuar “Më fal” si dhe aktori Cuneyt Mete i njohur si “Xhesuri” në po këtë serial dashurinë e tyre në jetën reale para një muaji e kanë kurorëzuar me martesë.

Fotografitë e ndryshme nga ceremonia e dasmës janë publikuar nga vetë çifti. Kurse, pas një muaji “Feridja” ka publikuar një fotografi të re të realizuar nga dasma e saj.

“Eja, një muaj ka mbaruar”, është mbishkrimi që aktorja e ka lënë poshtë fotografisë, në të cilën çifti duken mjaft të lumtur.

Sipas të dhënave të Şeymas ajo ka 30 vjet, ndërsa burri i saj ka hiç më pak se 48 vjet. Şeyma dhe Cuneyt janë fejuar në dhejtor të vitit të kaluar.

Komento: