U eliminua nga Juve, Atletico merr këtë vendim për Simeonen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

U eliminua nga Juve, Atletico merr këtë vendim për Simeonen

18:02 | 15 Mars 2019

Atletico Madrid nuk do ta largojë Diego Simeonen.

Diego Simeone është konfirmuar si trajner i Atletico Madrid pavarësisht eliminimit nga Liga e Kampioneve kundër Juventusit.

Lajmi u njoftua sot nga Miguel Angel Gil, drejtor dhe aksioner kryesor i klubit Madrilen.

“Kam besim të plotë në projektin tonë me Simeone-n,”tha Miguel Angel Gil në faqen zyrtare te klubit. Kam besim se do të jemi se bashku per tre vitet e ardhshme siç kemi deri më tani, dhe unë jam i sigurt se Diego do të qëndrojë te Atletico Madrid”, përfundoi ai

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!