U eliminuan turpshëm nga Champions League, PSG merr vendim të papritur për Tuchel – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

U eliminuan turpshëm nga Champions League, PSG merr vendim të papritur për Tuchel

23:43 | 15 Mars 2019

Paris Saint Germain do të ofrojë Thomas Tuchel një zgjatje të kontratës një vjeçare në klub, thotë L’Equipe.

Shefi gjerman u emërua në një kontratë dy-vjeçare në maj 2018, duke pasuar Unai Emery në selinë e francezëve përcjell ORAinfo.

Tuchel ka mbikëqyrur një tjetër fushatë të suksesshme vendase për PSG, por nuk arriti që të shkojë tutje në Champions League pasi që u mposht nga Manchester United duke bërë që rekordi i dobët evropian i klubit të vazhdojë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!