U kritikua për paraqitjen të dobët, ja kush po largohet nga Interi – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

U kritikua për paraqitjen të dobët, ja kush po largohet nga Interi

17:02 | 29 Janar 2019

Matias Vecino, thuhet se kërkoi të largohet nga Inter pasi mori një ofertë nga një klub tjetër.

Sipas Corriere dello Sport, Vecino ka ndjekur gjurmët e Ivan Perisic dhe Miranda duke dorëzuar një kërkesë transferimi përcjell ORAinfo.

27-vjeçari iu bashkua Nerazzurrit nga Fiorentina në verën e vitit 2017, duke i ndihmuar ata të kualifikoheshin për Ligën e Kampionëve.

Megjithatë, ai ka filluar vetëm 11 herë në Serie A këtë sezon dhe është kritikuar për paraqitjet e tij të fundit kundër Parma dhe Torino./ORAinfo/

Komento: