U KRY! Antonio Conte te gjiganti i madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

U KRY! Antonio Conte te gjiganti i madh

11:56 | 28 Janar 2019

Interi do ta emëroj një trajner të ri.

Zhang dhe Marotta planifikojnë të ardhmen dhe presin ndryshime të mëdha, e së pari do të nisin nga shtabi teknik përcjell ORAinfo.

Pozicioni i Spalletti-t po krijon për disa dyshime: rezultatet e fundit nuk e kënaqin përfaqësuesit andaj shefi ekzekutiv Marotta po mendon ta zëvendësojë atë me Antoni Conte.

Interi ka kërkuar përsëri Antonio Conte dhe thuhet se një kontakt i parë midis klube tashmë ka ndodhur./ORAinfo/

Komento: