U kry, Chelsea gjen zëvendësuesin e Maurizio Sarrit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

U kry, Chelsea gjen zëvendësuesin e Maurizio Sarrit

17:30 | 15 Prill 2019

Maurizio Sarri pritet të largohet nga Chelsea në përfundim të këtij sezoni.

Chelsea po mendon që t’i ndajë rrugët me Maurizio Sarrin nëse nuk e fiton Ligën e Evropës.

Skuadrës londineze i janë zbehur shanset për një vend në top katërshe, pas humbjes nga Liverpooli në këtë fundjavë që shkoi.

Chelsea po mendon që ta transferojë Javi Garcian, trajnerin e Watfordit, nëse Sarri dështon ta fitojë Ligën e Evropës.

Trajneri spanjoll është duke e përjetuar një sukses të madh te ‘Ujqit’, andaj Blutë nga Londra i duan shërbimet e tij.

Foto: Javi Garcia

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!