U KRY! Conte trajner te gjiganti evropian

17:29 | 07 Maj 2019

Antonio Conte, thotë se mund ta shohë veten si trajner i Romës ose një ditë duke u kthyer në Juventus.

Italian nuk ka punuar që kur ka lënë postin e tij në Chelsea vitin e kaluar, pasi ka kaluar një sezon përfundimtar zhgënjyes në Londër, pavarësisht fitimit të titullit të Premier League në 2016-17, përcjell ORAinfo.

Conte ka zbuluar tashmë se ka një shans 60 për qind që ai të mund të kthehet në Serie A në vazhdim dhe tani thotë se sheh Romën si një destinacion të mundshëm./ORAinfo/

Komento: