U KRY! De Gea do ta “djersitë” këtë fanellë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

U KRY! De Gea do ta “djersitë” këtë fanellë

11:21 | 12 Qershor 2019

David De Gea, është gati për të nënshkruar një kontratë së re me Manchester United, raporton The Telegraph.

Klubi ka bërë të qartë se ata nuk do të shesin yllin e tyre këtë verë pavarësisht rrezikut të humbjes së tij në verë si një lojtar i lirë, përcjell ORAinfo.

United nuk ka qenë i gatshëm të përmbushë kërkesat e De Geës për pagat gjatë 18 muajve të fundit, por klubi do të ofrojë kushte të freskëta në shpresën e përfundimit të bllokimit të largimit të tij./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!