U kry, Fabregas nënshkruan kontratë katër vjeçare

14:29 | 18 Dhjetor 2018

Ylli i Celsesas Cesc Fabregas ka nënshkruar kontratë katër vjeçare me markën e njohur, ‘Puma’.

Mesfushori spanjoll ka bërë të ditur se ka nënshkruar kontratë katër vjeçare me markën e njohur ndërkombëtarisht, përcjell lajmi net.

“Shumë i lumtur që kam nënshkruar kontratë katër vjeçare me Puman”, ka shkruar Fabregas..

“Ata gjithmonë më kanë bërë të ndihem si pjesë e familjes dhe jam shumë i lumtur që do ta vazhdojmë bashkëpunimin”, ka shkruar më tej spanjolli.

Komento: