U KRY! Filipe Luis transferohet te gjiganti i madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

U KRY! Filipe Luis transferohet te gjiganti i madh

16:26 | 21 Korrik 2019

Filipe Luis ka konfirmuar se është në rrugë për tu transferuar në Flamengo pasi i ka dhënë lamtumirën Atletico Madridit.

33-vjeçari ka qenë i lidhur me një kthim në atdheun e tij pasi kontrata e tij përfundoi me ekipin spanjoll, përcjell ORAinfo.

Mbrojtësi ka pranuar një marrëveshje dyvjeçare me Flamengon dhe ai njoftoi të dielën se do të bëjë pjesën tjetër të karrierës së tij në Brazil./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!