U KRY! Hazard te Real Madrid – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

U KRY! Hazard te Real Madrid

12:02 | 13 Shkurt 2019

Real Madrid është i sigurt që do ta transferojë Eden Hazard pasi që Chelsea ka hyrë në një periudhë krize, raporton Mirror përcjell ORAinfo.

Chelsea ka humbur dy ndeshjet e fundit me një rezultat total prej 10-0 pas humbjes 4-0 nga Bournemouth dhe 6-0 nga Manchester City.

Dhe mes zërave të pakënaqësisë në kampin Blues, Hazardin mund të largohet nga futbolli anglez dhe Los Blancos besojnë se detyra e çmimi i tij do të ulet nga Chelsea./ORAinfo/

Komento: