U KRY! Icardi arrin marrëveshje me gjigantin e madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

U KRY! Icardi arrin marrëveshje me gjigantin e madh

11:43 | 12 Gusht 2019

Trajneri i Napolit, Carlo Ancelotti ka folur në telefon me Mauro Icardi të Interit për ta bindur atë të transferohet në Stadio San Paulo.

Menaxheri italian ka besim se ka përfunduar një marrëveshje për Argjentinasin përpara se të mbyllet dritarja e transferimit, përcjell ORAinfo.

Icardi është vlerësuar si i tepërt i kërkesave te Conte pas ardhjes së Romelu Lukaku nga Manchester United javën e kaluar./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!