U KRY! Ja cilën fanellë do ta bartë Sanches – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

U KRY! Ja cilën fanellë do ta bartë Sanches

18:41 | 25 Janar 2019

Trajneri i Bayern Munichut, Niko Kovac, i ka thënë Paris Saint-Germain të harrojë përpjekjen për të nënshkruar Renato Sanches në dritaren e janarit përcjell ORAinfo.

Futbollisti portugez ka rikthyer një farë reputacioni të tij këtë sezon dhe megjithëse ka filluar vetëm katër ndeshje të Bundesligës, Kovaç këmbëngul se nuk ka plane për të lënë 21-vjeçarin të largohet.

“E kam bërë të qartë se Renato nuk mund të shkojë, edhe pse PSG ishte dhe ende është shumë i interesuar”, tha shefi i Bayernit./ORAinfo/

Komento: