U kry! Ja cilën fanellë do ta vesh Neymar

23:26 | 11 Janar 2019

E ardhmja e PSG Neymar nuk duket të jetë shumë e qartë. Sipas El Mundo Deportivo, ylli brazilian dëshiron të kthehet në Spanjë.

Ai thuhet se ka telefonuar pesë herë klubin e tij të mëparshëm të Barcelonës, duke kërkuar një rikthim në Blaugrana përcjell ORAinfo.

MD gjithashtu raporton se babai i Neymar do të kishte thirrur edhe presidentin Bartomeu dhe disa menaxherë të Barçës, duke u treguar atyre keqardhje për fillim të largimit të klubit dhe dëshirën e tyre për t’u kthyer në Barça.

Pavarësisht vullnetit të Neymar dhe babait të tij, ka një çështje ligjore për të zgjidhur./ORAinfo/

Komento: