U KRY! Ja fanella e re e Coutinhos – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

U KRY! Ja fanella e re e Coutinhos

14:22 | 13 Shkurt 2019

Mesfushori i Barcelonës, Philippe Coutinho mund të përfundojë në PSG pas përfundimit të sezonit, raporton Le10Sport përcjell ORAinfo.

Coutinho ka rënë në favor në Barcelonë këtë sezon, duke çuar në spekulime se ai mund të largohet nga Blaugrana në fund të sezonit.

Neymar ka një lidhje të fortë me kolegun e tij brazilian dhe kjo marrëdhënie plus një shitje e mundshme e Edinson Cavani mund të shohë Coutinho të bëjë lëvizjen në Paris./ORAinfo/

Komento: