U KRY! Ja ku po transferohet Asensio

17:12 | 10 Maj 2019

Asensio si duket do të përfundojë te Liverpooli.

Jurgen Klopp do të kërkojë që Liverpuli të bëjë një lëvizje për mesfushorin e Real Madrid, Marco Asensio, raporton Mundo Deportivo, përcjell ORAinfo.

Reds kanë qenë të lidhur me spanjollin për disa kohë dhe shpresojnë se ai mund të transferohet nga Santiago Bernabeu gjatë një verë shumë ndryshimesh në kryeqytetin spanjoll./ORAinfo/

Komento: