U KRY! Ja ku po transferohet Rodriguez

09:20 | 27 Shkurt 2019

Manchester United dhe Liverpool janë në mesin e klubeve me interes të madh në James Rodriguez .

Nëse Bayern Munich nuk do të marrë opsionin e tyre për të blerë atë pas dy viteve të huazimit nga Real Madridi, dy ekipet janë të gatshme për kolumbianin përcjell ORAinfo.

Të dy skuadrat e Premierligës kanë qenë të lidhur me transferimin e kolumbianit në të kaluarën dhe mund të shkojnë kokë më kokë për shërbimet e tij këtë verë./ORAinfo/

Komento: