U KRY! Juventusi po e rrëmben yllin e Realit që ka klauzolë 700 milionë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

U KRY! Juventusi po e rrëmben yllin e Realit që ka klauzolë 700 milionë

09:37 | 26 Dhjetor 2018

Juventusi është gati të përfitojë nga çarje midis Real Madridit dhe Isco.

Arritja e Santiago Solarit në Santiago Bernabeu ka lënë spanjollin në bankën rezervë dhe mosmarrëveshjet e fundit me tifozët e kanë përkeqësuar më tej situatën përcjell ORAinfo.

Për momentin, sipas Sky Sports, Juventusi ende nuk ka kontaktuar Florentino Perez për Isco, i cili ka një klauzolë lirimi me vlerë 700 milionë euro.

Bianconerët, megjithatë, mbeten të presin deri në afatin e janarit duke pritur zhvillimet./ORAinfo/

Komento: