U kry! Këtë fanellë do ta vesh Dybala – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

U kry! Këtë fanellë do ta vesh Dybala

16:31 | 28 Maj 2019

Paulo Dybala, duket se përfundimisht do të qëndrojë te Juventusi.

Juventusi ka përsëritur dëshirën e tyre për të mbajtur Paulo Dybala në Torino, përcjell ORAinfo.

Futbollisti argjentinas është lidhur me një lëvizje në Mancheserer United dhe një numër klubesh të tjera evropiane, por drejtori sportiv i Zonjës së Vjetër dëshiron që ai të qëndrojë./ORAinfo/

Komento: