U KRY! Ky është ekipi i ri i Iscos – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

U KRY! Ky është ekipi i ri i Iscos

19:52 | 08 Shkurt 2019

E ardhmja e Isco duket të jetë larg nga Real Madridi.

Spanjoll nuk është i kënaqur dhe ka bërë të qartë se do të largohet nga Spanja përcjell ORAinfo.

Liverpool dhe Juventus kanë qenë të lidhur me mikpritjen e shërbimeve të tij në fund të sezonit dhe situata në Madrid mund të ndihmojë Bianconerët për të vulosur shërbimet e mesfushorit të talentuar spanjoll.

Një aluzion i ri që Isco mund të lërë Madridin është fakti se Santiago Solari nuk e emëroi atë në skuadrën bazë për përplasjen e ardhshme të derbit kundër Atletico Madrid./ORAinfo/

Komento: