U KRY! “Mbreti” i mesfushës po zbarkon në “San Siro” – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

U KRY! “Mbreti” i mesfushës po zbarkon në “San Siro”

13:30 | 13 Shkurt 2019

Mesfushori i FC Porto, Hector Herrera është një objektiv parësor i transferimit për AC Milan,raporton ESPN Deportes përcjell ORAinfo.

Interi dhe Napoli gjithashtu kanë shprehur interesim për yllin meksikan, por Rossonerët janë favoritët për të nënshkruar këtë verë.

Herrera ka kontribuar katër gola në 33 ndeshje në të gjitha garat për Porto këtë sezon./ORAinfo/

Komento: