U KRY! Mourinho te gjiganti evropian – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

U KRY! Mourinho te gjiganti evropian

20:01 | 16 Shkurt 2019

José Mourinho ka folur për mediat Braziline për të dhënë një përditësim për të ardhmen e tij.

E veçanta është duke u lidhur me një kthim në klubet e tij të dikurshme Inter dhe Real Madrid përcjell ORAinfo.

Trajneri portugez thuhet se është më afër kthimit në Real Madrid.

Mourinho, i cili aktualisht është në Brazil, është pyetur nëse planifikon të trajnojë një klub në vend:

“Asnjëherë mos thuaj kurrë në jetë, vij në Brazil shpesh me pushime dhe jam mirë. Por për momentin unë dua për të gjetur një klub në Evropë “, tha menaxheri portugez./ORAinfo/

Komento: