U KRY! Mourinho te gjiganti Seria A – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

U KRY! Mourinho te gjiganti Seria A

17:27 | 05 Shkurt 2019

José Mourinho dëshiron të kthehet në Inter.

Sipas Libero, trajneri portugez e vuri punën e Nerazzurrit në listën e dëshirave të tij.

Në orët e fundit, agjenti i tij Jorge Mendes thuhet se u përpoq të kontaktojë Marottën dhe Ausilin me qëllim që të sjellë portugezin klub, të cilën ai e udhëhoqi në “Triplet” historik në vitin 2010 përcjell ORAinnfo.

Konfirmimi i Spalletti në stolin e Nerazzurri për sezonin e ardhshëm është i vështirë. Marotta ka konfirmuar taktikën italiane deri në fund të sezonit, por ka konfirmuar se e ardhmja e tij në stolin e Interit nuk është i qartë. /ORAinfo/

Komento: