U KRY! Perez po e transferon “bishën” e Evropës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

U KRY! Perez po e transferon “bishën” e Evropës

13:23 | 06 Shkurt 2019

Eden Hazard , ka pranuar se dëshiron të transferohet në Real Madrid këtë verë.

Por, kalimi i tij te Los Blancos mund të shkaktojë një zinxhir transferimesh,raporton The Sun përcjell ORAinfo.

Besohet se futbollisti belg do të largohet nga Stamford Bridge për kryeqytetin spanjoll.

Kjo mund të nënkuptojë që mesfushorin Isco, 26 vjeç, të shkojë në drejtim të kundërt dhe Mateo Kovaçiç, 24 vjeç, duke e bërë huazimin e tij nga Real në Chelsea të përhershëm,

Arritja e Hazardit do të shkaktonte dyshime rreth garës së Gareth Bale në Bernabeu./ORAinfo/

Komento: