U kry: PSG merr vendim për Milinkovic-Savic – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

U kry: PSG merr vendim për Milinkovic-Savic

00:10 | 13 Gusht 2019

PSG largohet nga gara për të transferuar Milinkovic-Savic.

Sipas mercato365, PSG nuk ka më përparësi në mesfushorin e Lazios, Sergej Milinkovic-Savic.

Klubi parizian, në vend të kësaj, po përqendron vëmendjen e tij te Ivan Rakitic i Barcelonës, përcjell ORAinfo.

Me thashethemet që lidhen me Neymar dhe Barcelona, PSG mund të shpresojë që Rakitic të përfshihet në marrëveshje që do të shihte yllin 27-vjeçar brazilian të transferohej në Blaugrana.

Lazio janë të prirur të mbajnë mesfushorin 24-vjeçar serb pasi koha ka kaluar gati për të gjetur një zëvendësim për yllin e tyre, me dritaren e transferimit që mbyllet në më pak se një muaj. /ORAinfo/

Komento: