U KRY! Rabiot arrin marrëveshje me gjigantin evropian – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

U KRY! Rabiot arrin marrëveshje me gjigantin evropian

00:00 | 19 Qershor 2019

Adrien Rabiot, ka rënë dakord të bashkohet me Juventus këtë verë, raporton El Chiringuito.

Kontrata e mesfushorit në Paris Saint-Germain skadon këtë muaj dhe ai ka pasur një mori skuadrash evropiane që e ndiqnin atë, përcjell ORAinfo.

Dhe duket se ai është vendosur në një kalim në Itali, ku ai do të nënshkruajë një kontratë pesëvjeçare./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!