U KRY! Rabiot nënshkruan me gjigantin evropian

14:47 | 24 Dhjetor 2018

Adrien Rabiot, po mbyllet në një transferim të lirë në Barcelonë, raporton Telefoot përcjell ORAinfo.

Mesfushori i Paris Saint-Germain ka vendosur të mos rinovojë kontratën me Les Parisiens dhe, pavarësisht ofertave nga Juventusi, Chelsea dhe Tottenham Hotspur, do të nënshkruajnë për Barcën në një transferim të lirë.

Megjithatë, katalanasit do të duhet të paguajnë një bonus prej 10 milionë eurosh të nënshkruara./ORAinfo/

Komento: