U KRY! Ramsey te gjiganti i Seria A – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

U KRY! Ramsey te gjiganti i Seria A

14:38 | 30 Dhjetor 2018

Mesfushori i Arsenalit, Aaron Ramsey do të preferonte një transferim te Juventusi se sa te Paris Saint-Germain këtë verë, raporton Calciomercato përcjell ORAinfo.

Ramsey është jashtë kontratës në fund të sezonit dhe pritet të largohet nga Emirates Stadium pasi Topçinjët tërhoqen ofertën e tyre për një rinovim.

PSG dhe Juventusi po udhëheqin garën për të nënshkruar uellsianin i cili besohet se favorizon një lëvizje në Torino./ORAinfo/

Komento: