U larguan të gjithë, pork ky kamarieri po e mban i vetëm lokalin në Durrës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

U larguan të gjithë, pork ky kamarieri po e mban i vetëm lokalin në Durrës

18:57 | 01 Dhjetor 2019

Të gjithë janë larguar.

Tërmeti i 26 nëntorit në qytetin e Durrësit ka bërë që pjesa e madhe e banorëve t’i lënë shtëpinë dhe banesat e të ikin.

Por ajo që bie në sy është një kamarier që akoma vazhdon ta kryej punën e tij në një lokal. Nazif Muçi është i vetëm aty. Bën punën e kamarierit, banakierit e edhe të kuzhinierit.

Më poshtë mund të ndiqni videon e Radio Evropës së Lirë:

https://www.evropaelire.org/a/30301724.html

Komento: