U ndanë, por Nora e Roberti befasuan të gjithë me veprimin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

U ndanë, por Nora e Roberti befasuan të gjithë me veprimin

20:35 | 31 Gusht 2019

Para pak ditëve Nora Istrefi dhe Robert Berisha i dhanë fund martesës dhe lidhjes së tyre disa vjeçare.

Lajmin e ka konfirmuar Roberti përmes një postimi në Instagram, përcjell ORAinfo.

Edhe pse janë ndarë ata kanë vendosur që fotot e përbashkëta të publikuara në rrjete sociale të mos i fshijnë.

E me këtë ata kanë befasuar publikun./ORAinfo/

Komento: