U përfol për gjendjen e ҫ’rregullt, Engji kundërpërgjigjet ‘fuqishëm’ me pamjen e fundit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

U përfol për gjendjen e ҫ’rregullt, Engji kundërpërgjigjet ‘fuqishëm’ me pamjen e fundit

20:33 | 18 Maj 2020

Engjëllusha Salihu është këngëtarja shumë e dashur kosovare e që njihet ndryshe edhe me emrin Engji.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Dje ajo u përfol për një foto ku shihej në gjendje jo shumë të mirë.

Ndërsa sot, si ‘kundërpërgjigje’ ajo u shfaq e rregulluar dhe po duket si kukull./ORAinfo/

Komento: