U përfol se është shtatzënë, Marina përgjigjet ‘fuqishëm’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

U përfol se është shtatzënë, Marina përgjigjet ‘fuqishëm’

16:45 | 11 Korrik 2019

Marina është ndër moderatoret dhe femrat më të dashura për publikun.

Ajo tashmë është edhe gruaja e reperit të njohur kosovar, Getoar Selimit, shkruan ORAinfo.

Marina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Së fundmi ajo është përfolur se është shtazënë, e në pamjet e fundit ajo ka zbuluar barkun.

E me këtë tregon se ajo dhe Geti ende nuk po presin një fëmijë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!