U përfol se ishte në lidhje me Florin, Romeo ndahet me Jonidën – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

U përfol se ishte në lidhje me Florin, Romeo ndahet me Jonidën

16:11 | 25 Dhjetor 2019

Një ndarje thuhet se ka ndodhur në show-bizzin tonë.

Pak më parë rrjeti u ndez nga video të cilës nuk i dihet saktësisht viti, në momente intime mes Flori Mumajesit dhe Jonida Maliqit në “qytetin e dashurisë”, Paris.

Duke menduar se po i shpëtojnë syrit të publikut Jonida prek në mes të qytetin Florin në vende intime dhe kuptohet qartë marrëdhënia me njëri-tjetrin.

Por me një kontroll të shpejtë në Instagramin e të dy artistëve shohim se ata e ndjekin akoma njëri-tjetrin duke ruajtur miqësinë, por nga ana tjetër Jonida dhe Romeo kanë fshirë të dy foton me të cilën kishin konfirmuar lidhjen për publikun vetëm disa muaj më parë.

Kujtojmë që pak kohë pas publikimit të kësaj videoje, e njëjta u fshi nga kanali Youtube.

Komento: