U quajt “parazit” nga tifozët rossonerë, ai po largohet nga “San Siro” – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

U quajt “parazit” nga tifozët rossonerë, ai po largohet nga “San Siro”

10:35 | 16 Janar 2019

Portieri i Milanit, Antonio Donnarumma thuhet se është afër transferimit te gjigantët grekë, Olympiacos.

Sipas Sky Sport Italia, Olympiacos është rikthyer në Donnarumma pasi e ka ndjekur atë përpara se të kthehet në Milano në verën e vitit 2017 përcjell ORAinfo.

28-vjeçari bëri dy paraqitje për kuqezinjtë sezonin e kaluar, sidomos duke i ndihmuar ata kundër Interin në penalltitë në Coppa Italia sezonin e kaluar.

Megjithatë, ai nuk ka pasur një paraqitje për ekipin e parë këtë sezon dhe ishte quajtur ‘parazit’ nga disa tifozë të Diavolo./ORAinfo/

Komento: