U raportuar se është ndarë me Fisnikun, Fjolla befason me veprimin e sotëm – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

U raportuar se është ndarë me Fisnikun, Fjolla befason me veprimin e sotëm

12:09 | 27 Shtator 2021

Ditë me parë këngëtarja kosovare, Fjolla Morina është liruar nga paraburgimi.

Por, duket se diçka mirë nuk po shkon mes saj dhe Fisnik Sylës.

Ky i fundit ka fshirë të gjitha fotografitë në llogarinë e tij me këngëtaren Fjolla Morina, përcjell ORAinfo.

E tani këngëtarja ka publikuar një foto ku shfaqet duke e përcjell vajzën e saj në shkollë.

Në mungesë të Fisit ajo në vajzën në shkollë e ka përcjell me një shoqe.

A po del i vërtetë lajmi se Fjolla dhe Fisniku më nuk janë bashkë, këtë do ta kuptojmë se shpejti. /ORAinfo/

Komento: