U rrëzua nga shkallët, ja si është gjendja shëndetësore e Eglës

00:07 | 30 Maj 2024

Aktoren dhe fituesen e edicionit të tretë të “Big Brother VIP” Egla Ceno, e përshkoi një fatkeqësi gjatë startimit të programit “Post Big Brother” mbrëmjen e kaluar.

Incidenti u zbulua nga moderatori i njohur Ledion Liço gjatë emisionit.

Pas përfundimit të emisionit, Egla njoftoi se do të bënte një vizitë mjekësore për të kontrolluar gjendjen e saj.

Më vonë, ajo mori rrjetet sociale për të informuar ndjekësit për gjendjen e saj shëndetësore dhe për të ndarë hapat e saj drejt përmirësimit.

Në një postim në profilin e saj, aktorja me humor shkruante: “Duke rikuperuar pas rënies në studion e ‘BBV3’. Syri i keq na bëri një numër!”.

Ky koment lehtëson shqetësimin e fansave dhe tregon se Egla është duke ruajtur një shpirt të lartë pas incidentit të pakëndshëm.

Komento: