U tha se është në lidhje me këngëtaren shqiptare, Hakan befason me deklaratën e fundit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

U tha se është në lidhje me këngëtaren shqiptare, Hakan befason me deklaratën e fundit

19:13 | 22 Shkurt 2019

Edhe në jetën e tij private, Hakan Calhanoglu është kthyer në paqe. Sot, mesfushori turk botoi një post Instagram kushtuar ditëlindjes së gruas së tij përcjell ORAinfo.

“Ju jeni gruaja më e fortë dhe më frymëzuese që kam takuar ndonjëherë. Unë nuk mund të pres që ti të jesh mamaja më e mirë në botë për princin tonë të vogël, të dua shumë ditëlindje të lumtur”, shkroi ai.

Sulmuesi i Rossonerëve shënoi golin e tij të parë në kampionat që nga maji 2018, dhe me siguri ai u tregua i rëndësishëm, pasi ai frymëzoi skuadrën e tij për një fitore 3-1./ORAinfo/

Komento: