U tha se po bëhet baba për herë të dytë, vjen reagimi i papritur nga Sinan Hoxha – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

U tha se po bëhet baba për herë të dytë, vjen reagimi i papritur nga Sinan Hoxha

18:51 | 28 Shtator 2020

Sinan Hoxha reagon pas lajmit se po bëhet baba për herë të dytë.

Së fundmi po qarkullon një lajm se këngëtari i njohur shqiptar, Sinan Hoxha dhe gruaja e tij po bëhen prindër për herë të dytë, shkruan lajmi.

Mirëpo kjo gjë nuk qenka e vërtetë pasi e ka mohuar vetë Sinani nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij në Instagram.

“Nuk është e vërtetë”, ka shkruar ai pranë postimit në Instgram.

Ata janë aktualisht prindër të një djalin me emrin Ansi, i cili edhe ua ka ndryshuar jetën. Çifti shpesh publikojnë foto ku shihen së bashku me Ansin i cili është rritur shumë.

Komento: