U tha se po bëhet nënë për herë të pestë, Ariana e zbulon barkun në këtë gjendje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

U tha se po bëhet nënë për herë të pestë, Ariana e zbulon barkun në këtë gjendje

22:48 | 19 Qershor 2022

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur shqiptar, Ermal Fejzullahut.

Ata të dy janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë katër fëmijë, tri vajza dhe një djalë, përcjell ORAinfo.

Ariana është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.

Se fundmi është raportuar se Ariana është shtatzënë dhe po bëhet nënë për herë të pestë.

Ky lajm nuk qëndron, pasi Ariana sapo ka publikuar një foto ku barku i saj duket ‘petë’.

Me këtë imazh ajo ka konfirmuar se nuk është në pritje të fëmijës së pestë, ndërsa tupi i saj si ‘peshk’ merr gjithë vëmendjen. /ORAinfo/

Komento: