U tha se tradhtoi Nora, Roberti jep përgjigjen e papritur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

U tha se tradhtoi Nora, Roberti jep përgjigjen e papritur

19:43 | 16 Shtator 2019

Nora e Roberti i kanë dhënë fund martesës së tyre.

Lajmin e ka konfirmuar vet Roberti përmes një shkrimi të publikuar në Instagram, shkruan ORAinfo.

Nga martesa e tyre, ata kanë një vajzë të quajtur Renee.

Të dy duket të jenë prindër shumë të kujdesshëm për vogëlushen.

Pavarësisht të gjithave, të dy po vazhdojnë aktivitetet e tyre.

Roberti sot ka publikuar një foto në të cilën po duket bukur.

U tha se Nora e kishte tradhëtuar atë, por me këtë foto Nora mund të bëhet pishman për ndarjen nga Roberti./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!