United “çmendet”, përgatitë 200 milionë për yjet e mëdha – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

United “çmendet”, përgatitë 200 milionë për yjet e mëdha

23:17 | 04 Shkurt 2019

Manchester United do t’i japë menaxherit të ri të përhershëm një buxhet prej 200 milionë dollarësh për tregun e transferimi këtë verë, raporton The Sun.

Bosi aktual i përkohshëm Ole Gunnar Solskjaer gjithashtu do të ndikojë planet e transferimit , edhe nëse zëvendësohet në fund të sezonit përcjell ORAinfo.

Solskjaer u tha gazetarëve përpara fitores 1-0 të Unitedit ndaj Leicester: “Klubi gjithmonë do të marrë këshillën time nëse ata më pyesin.

“Kjo është mjaft e natyrshme, kushdo që është përgjegjës dhe më i përfshirë me lojtarët”, ka thënë Solskjaer./ORAinfo/

Komento: