United gjen zëvendësuesin e Lukakus,ai është një super-sulmues

09:00 | 05 Qershor 2019

Manchester United, dëshiron të nënshkruajë, Sebastian Haller si zëvendësim për Romelu Lukaku, raporton Mail.

Lukaku, kërkohet nga Interi dhe mund të transferohet për 80 milionë funte duke liruar fondet për të sjellë sulmuesin e Frankfurtit në Old Trafford, përcjell ORAinfo.

Haller, 24, shënoi 15 gola në 23 Bundesliga fillon këtë sezon./ORAinfo/

Komento: