United godet keq me lajmin e fundit Pogban

18:57 | 11 Dhjetor 2018

Manchester United i ka thënë Paul Pogba se ai nuk do të shitet pavarësisht se nuk është i pëlqyer nga Jose Mourinhos, raporton Daily Mail përcjell ORAinfo.

Mesfushori është vendosur të kthehet në XI-shën e parë për Ligën e Kampionëve me Unitedin tashmë të kualifikuar për fazën e eliminimit pasi u la jashtë formacionit bazë për dy ndeshjet e fundit të klubit, megjithëse ai pritet të kthehet në bankën rezervë kundër Liverpulit këtë fundjavë.

Pavarësisht kësaj dhe interesimi i Juventusit për një ribashkim, United nuk dëshiron të shesë mesfushorin e tyre pasi ata ende shohin një të ardhme në të./ORAinfo/

Komento: